Case Study:
A.I. Persona - Sławomir Mentzen

Cele: Tworzenie autentycznych dialogów z Panem Sławomirem Mentzenem w celu dostarczenia informacji i porad dotyczących optymalizacji podatkowej.

Oferowanie odbiorcom stałego, całodobowego dostępu do jego wiedzy i wsparcia.

Pan Mentzen może udostępniać chatbota w ramach subskrypcji lub płatnych planów, co pozwala mu generować stały przychód z własnej wiedzy.

To demo stanowi jedynie case study. Nie czerpiemy zysków ani korzyści materialnych z wykorzystania wizerunku Sławomira Mentzena. Informacje wykorzystane w demo są dostępne publicznie.

Wyobraź sobie, że jako ekspert, nie jesteś ograniczony czasowo...

Jesteś ekspertem, ale jak każdy ekspert, masz swoje ograniczenia czasowe. Tradycyjne metody dostarczania wiedzy Twojej grupie odbiorców są zależne od Twojej dostępności. Ograniczone możliwości dotarcia do klientów oznaczają ograniczone zyski.

ROZWIĄZANIE:
A.I. PERSONA

A.I. Persony to zaawansowane chatboty oparte na sztucznej inteligencji, które wykorzystują zgromadzoną wiedzę na temat konkretnych osób, influencerów lub ekspertów. Pozwalają one na tworzenie autentycznych dialogów z tymi osobami, imitując ich styl komunikacji, ton głosu, preferencje słowne i wiedzę eksperta.

Jeśli sprzedajesz kursy lub seminaria online, prawdopodobnie masz do czynienia z ogromną liczbą pytań...

Wyobraź sobie, jak poprawiłaby się jakość Twoich szkoleń, gdybyś mógł personalnie odpowiadać na każde pytanie. Czy wartość Twoich kursów wzrosłaby w oczach Twoich odbiorców?

NOWY MODEL ZARABIANA NA WIEDZY W INTERNECIE

Twórcy, tacy jak Ty, którzy dzielą się wiedzą w internecie, mogą oferować dostęp do swoich A.I. Person w ramach subskrypcji lub płatnych planów, co pozwala im generować stały przychód z własnej wiedzy. Ich fani mają dostęp do A.I. Person 24/7, ponieważ chatbot działa ciągle, umożliwiając dostęp do wiedzy i wsparcia o dowolnej porze dnia i nocy.

Wartość dodana A.I. Persony

Personalizacja i Skalowalność

Dostosowane odpowiedzi dla każdego odbiorcy, niezależnie od liczby pytań.

Monetyzacja i Stałe Przychody

Generowanie stałego dochodu z wiedzy.

Wzmacnianie Marki i Wiarygodności

Utrzymywanie spójności i podkreślanie ekspertyzy.

Szeroki Zasięg i Dostępność

Dotarcie do szerszej publiczności niż tradycyjne metody.

Dostęp 24/7

Wiedza i wsparcie dostępne o każdej porze.

Umów się na darmową konsultacje